Новости проекта
Конкурс продлен! Принимайте участие!
Поздравляем с Днем учителя!
Отвечаем на ваши вопросы!
Домашнее задание на контроле!

Состав комиссии

Дата: 6 июня 2017 в 09:18, Обновлено 19 мая в 09:24

Склад экзаменацыйных камісій

для прыему выпускных экзаменаў па завяршэнні  навучання і выхавання на II ступені агульнай сярэдняй адукацыі ў 2017/2018 навучальным годзе

Дата

Клас

Вучэбны  прадмет

Склад экзаменацыйнай камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Кваліфікацый

ная катэгорыя

Прозвішча Імя Імя па бацьку

2 чэрвеня

IX

беларуская мова

старшыня

Рыжаненкава А.К.

намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце

руская мова і літаратура

вышэйшая

члены камісіі:

Радзікевіч Ж.В.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

Скарабагатая Ж.С.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

5 чэрвеня

IX

руская мова

старшыня

Рыжаненкава А.К.

намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце

руская мова і літаратура

вышэйшая

члены камісіі:

Палуйчык Г.В.

настаўнік

руская мова

без катэгорыи

Радзікевіч Ж.В

настаўнік

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

7 чэрвеня

IX

матэматыка

старшыня

Рыжаненкава А.К.

намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце

руская мова і літаратура

вышэйшая

члены камісіі:

Нікіта А.І.

настаўнік

матэматыка і фізіка

вышэйшая

Скупава Т.А.

настаўнік

матэматыка

першая

 


Склад экзаменацыйных камісій

для прыему выпускных экзаменаў па завяршэнні  навучання і выхавання на III ступені агульнай сярэдняй адукацыі ў 2017/2018 навучальным годзе

Дата

Клас

Вучэбны  прадмет

Склад экзаменацыйнай камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Кваліфікацый-ная катэгорыя

Прозвішча Імя Імя па бацьку

1 чэрвеня

XI

беларуская мова

(павышаны ўзровень)

старшыня

Хламко С.М.

дырэктар

гісторыя

першая

члены камісіі:

Скарабагатая Ж.С.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

Леанард Г.А.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

Палуйчык Г.В.

настаўнік

руская мова

без катэгорыі

1 чэрвеня

XI

беларуская мова

старшыня

Рыжаненкава А.К.

намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце

руская мова і літаратура

вышэйшая

члены камісіі:

Радзікевіч Ж.В.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

Парфенчык Л.В.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

Луговіч У.І.

настаўнік

гісторыя

вышэйшая

4 чэрвеня

XI

матэматыка

старшыня

Хламко С.М.

 дырэктар

гісторыя

першая

члены камісіі:

Скупава Т.А.

настаўнік

матэматыка

першая

Нікіта А.І.

настаўнік

матэматыка

вышэйшая

Відук Т.П.

настаўнік

хімія

вышэйшая

6 чэрвеня

XI

гісторыя Беларусі

старшыня

Хламко С.М.

дырэктар

гісторыя

першая

члены камісіі:

Луговіч У.І.

настаўнік

гісторыя

вышэйшая

Аляксеенка Г.С.

настаўнік

гісторыя

другая

Чупрэта Г.К.

настаўнік

геаграфія

першая

8 чэрвеня

XI

англійская мова

старшыня

Хламко С.М.

дырэктар

гісторыя

першая

члены камісіі:

Шчэрбакоў У.Г.

настаўнік

англійская мова

першая

Наумік А.М.

настаўнік

англійская мова

другая

Боўжык Дз.А.

настаўнік

англійская мова

без катэгорыі

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.